Trenerzy

Witaj, tu Ania Sawczuk i Agata Spała

doradca zawodowy kariery warszawaAnia Sawczuk. Jestem doradcą kariery i od 14 lat rozwiązuje problemy związane z rozwojem zawodowym, pracą i zarabianiem pieniędzy.

Pracuję z osobami dorosłymi – potrafię doradzić, jaką dziedziną masz się zająć i jak zarabiać wykorzystując swój talent, doświadczenie czy wiedzę.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Doradców Szkolnych Zawodowych, ukończyłam Podyplomowe Studium Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Kompetencjami na SGH.  CV do wglądu :-)

Widziano/słyszano mnie:

doradca zawodowy kariery Warszawa znany dobry

Kim  się zajmuje i co robi doradca zawodowy? Poczytaj Pomoc doradcy zawodowego i Doradzanie w pracy i karierze zawodowej

A tu masz inne przykłady:

 

doradca zawodowy doradca kariery warszawa

 

 

szkolenia doradcow zawodowych

Agata Spała – jestem doradcą zawodowym, trenerką rozwoju osobistego, psychopedagogiem kreatywności. Prowadzę sesje doradztwa zawodowego z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Organizuję warsztaty z tematyki budowania kariery zawodowej, odkrywania własnych zainteresowań i predyspozycji, zarządzania karierą, autoprezentacji i skuteczności osobistej w realizacji celów.
Przygotowuję przyszłych doradców zawodowych do pracy z klientem prowadząc wykłady i ćwiczenia na studiach podyplomowych.
Posiadam duże doświadczenie w doradztwie zawodowym dla osób niepełnosprawnych.
Prowadzę również autorskie szkolenia dla specjalistów rynku pracy dotyczące skutecznej aktywizacji osób niepełnosprawnych i efektywnych metod wzbudzania motywacji zawodowej m.in. dla doradców zawodowych, pośredników pracy, ekspertów itp.
Specjalizuję się w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy i zarządzania zespołami różnorodnymi.
Prowadzę szkolenia dla firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnością, budowania zespołów różnorodnych i zarządzania nimi, pozyskiwania dofinansowań z PFRON (wynagrodzenia pracowników, przystosowanie miejsc pracy itp.)
Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, uwielbiam towarzyszyć swoim Klientom w budowaniu ich satysfakcji zawodowej i osobistej, w przełamywaniu obaw i odkrywania potencjału. Stale doskonali swoje umiejętności jako doradca i trener.
Jestem aktywna i dużo się uśmiecham . Optymizmem świadomie zarażam innych. W moim rozwoju towarzyszą mi słowa Briana Tracy: „Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego”. Pasjonatka nurkowania oraz jazdy samochodem.

Ta strona jest przeznaczona na dzielenie się z innymi doradcami naszą wiedzą i miejscem na uzupełnianie niewiedzy :-)

Jeśli  szukasz szkolenia dla doradców zawodowych – skontaktuj się z nami

szkolenia doradcow zawodowych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s